Логін   Пароль 
Не зареєстровані? 

Результати науково-дослідних робіт Інституту обдарованої дитини НАПН України

Основи наукових досліджень: робочий зошит

Н. І. Поліхун, К. Г. Постова, Г. В. Онопченко, О. В. Онопченко
ISBN 978-617-7734-35-1
Інститут обдарованої дитини НАПН України

Кількість переглядів: 18

Робочий зошит містить пояснення та завдання до основних етапів дослідницького пошуку, допомагає сформувати базові знання наукового методу, ознайомитися з професією вченого, розвинути навички роботи з науковою проблемою, джерелами інформації, науковими текстами та ін. Запропоновано практичні, творчі роботи для відпрацювання наукових понять, формування дослідницьких умінь і навичок, набуття досвіду й формування інтересу та мотивації на самостійні дослідження. Призначення зошита - сприяти вчителю в організації факультативних занять або спецкурсу з основ дослідницького пошуку, допомогти учню в оволодінні дослідницькою компетентністю.
Призначений для використання в закладах спеціалізованої освіти наукового спрямування, серед яких: наукові ліцеї та наукові ліцеї-інтернати, заклади загальної середньої освіти, на базі яких діють науково-пошукові об'єднання учнів, заклади позашкільної освіти, які надають освіту наукового спрямування, Національний центр «Мала академія наук України» і заклади, діяльність яких він координує, та ін.
Для учнів, учителів, керівників гуртків наукового профілю, методистів, студентів педагогічних ЗВО, а також усіх, хто цікавиться науковою освітою молоді.
 zosh_1.rar (816 Kb)  Скачано разів: 8
 zosh_2.rar (1154 Kb)  Скачано разів: 7
 zosh_3.rar (947 Kb)  Скачано разів: 7
 zosh_4.rar (945 Kb)  Скачано разів: 7
 zosh_5.rar (861 Kb)  Скачано разів: 7
IOD © 2007-2022  ::  powered by mel