Логін   Пароль 
Не зареєстровані? 

Матеріали Інституту обдарованої дитини АПН України

Національна ідентичність як проблема науки й освіти : Матеріали науково-практичної конференції (Київ, 12 березня 2020 р.)

статті та тези учасників науково-практичної конференції
Інститут обдарованої дитини НАПН України

Кількість переглядів: 236

У збірник увійшли статті та тези учасників науково-практичної конференції «Національна ідентичність як проблема науки й освіти», метою якої є: визначення наукових основ і практичних способів розв'язання проблем формування національної ідентичності учнівської молоді, супроводу та підтримки обдарованості у дітей і молоді, зокрема формування в них успішних життєвих стратегій у сучасному соціумі; обмін досвідом у практичній роботі з обдарованими дітьми та молоддю. Роботи учасників присвячені основним тематичним напрямам конференції:
- сучасні наукові концепції та підходи до визначення національної ідентичності;
- проблеми формування національної ідентичності учнів і молоді;
- розвиток обдарованості особистості в умовах глобалізованого світу та проблема національної ідентичності;
-  формування компетентностей обдарованої особистості в системі освіти в руслі формування національної ідентичності;
- розвиток здібностей і компетентностей у дітей з обмеженнями життєдіяльності. Видання призначене для науковців, управлінців освітньої галузі, викладачів закладів вищої освіти та педагогічних працівників усіх ланок системи освіти, магістрантів і студентів. Статті подано в авторській редакції (збережено стилістику, орфографію та мову). Автори опублікованих матеріалів несуть відповідальність за точність наведених фактів, цитат, посилань на джерела тощо.

 PROGR_12_03_2020.zip (832 Kb)  Скачано разів: 199
 Матеріали.docx (12 Kb)  Скачано разів: 166
IOD © 2007-2022  ::  powered by mel