Логін   Пароль 
Не зареєстровані? 

Автореферати і монографії

Навчально-виховна робота з обдарованими дітьми 5 - 6 років у дошкільних навчальних закладах (кінець ХХ - початок ХХІ століття)

Н.Б. Лазарович
http://www.nbuv.gov.ua

Кількість переглядів: 1000

Розкрито актуальні аспекти проблеми організації навчально-вииховної роботи з обдарованими дітьми 5 - 6-ти років у дошкільних навчальних закладах. Проаналізовано її суть і стан у психолого-педагогічній літературі та практиці дошкільних навчальних закладів кінця XX - початку XXI ст. Теоретично обгрунтовано й експериментально апробовано зміст зазначеної роботи засобами екологічної освіти для розвитку їх інтелектуальних і творчих здібностей. Визначено педагогічні умови ефективного впровадження змісту роботи з обдарованими дошкільниками до практики сучасного дошкільного закладу. За розробленою концептуальною моделлю екологічної освіти, орієнтованої на специфіку роботи з обдарованими дітьми, забезпечено високий рівень розвитку їх інтелектуальних і творчих здібностей.


Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / Н.Б. Лазарович; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2006. — 20 с. — укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч413(4УКР)6


Шифр зберігання книги/журналу в НБУВ:

IOD © 2007-2022  ::  powered by mel